Chat with us, powered by LiveChat

Informacje o firmie

Informacje o firmie


InfoSolutions zapewnia elastyczne rozwiązania, które pomagają producentom opakowań i etykiet oraz drukarniom działać bardziej wydajnie i zyskownie. Oferujemy pełen zakres usług dla naszych klientów: usługi konsultacyjne w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii w celu zwiększenia wydajności i poprawy rentowności, usługi integracji systemów z maszynami w celu zapewnienia sprawnego przepływu produkcji oraz najnowocześniejszy systemy zarządzania HiFlow opracowany specjalnie dla potrzeb druku opakowań i etykiet.

Cel i obietnica


Naszym celem jest zaspokojenie stale rosnących potrzeb firm opakowaniowych i poligraficznych poprzez dostarczanie zaawansowanych rozwiązań programowych opartych na nowoczesnych technologiach wspierających efektywne zarządzanie produkcją, a także ich wdrożenie wraz z doradztwem organizacyjnym. Technologia, która jest potężna i innowacyjna. Rozwiązania, które są proste, uniwersalne i opłacalne. Pracujemy z przekonaniem, że potencjał poprawy zarządzania i obniżenia kosztów jest nieograniczony.
Jak możemy pomóc?
• Tworzymy zautomatyzowane środowiska. Bezproblemowe przepływy informacji od przyjęcia zamówienia do wysyłki i fakturowania.
• Wypełniamy luki w posiadanym przez Ciebie systemie zarządzania. Optymalizując systemy ERP z funkcjami MIS i MES wymaganymi do produkcji opakowań i etykiet.
• Wdrażamy szybko. System HiFlow łączy w sobie oprogramowanie MIS i MES z łatwą integracją z ERP i maszynami.
• Dostarczamy Ci dane. Dzięki kontroli produkcji w czasie rzeczywistym oraz newralgicznym informacjom z hali produkcyjnej: od personelu lub bezpośrednio z maszyn.

Zróbmy to razem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.
 

Kariera


Praca w InfoSolutions oferuje możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych, zdobywania nowych doświadczeń i rozwoju kariery osobistej. Dołączający do firmy pracownik zyskuje dostęp do najnowszych technologii, know-how z danej dziedziny oraz ciekawą ofertę szkoleniową. Korzystamy z szerokiej gamy zewnętrznych warsztatów (np. Firmy Microsoft), prowadzone są również szkolenia wewnętrzne w oparciu o know-how opracowane w firmie.
 

Szukasz więcej informacji?