Baza wiedzy

Inteligencja w biznesie


Skorzystaj z naszego doświadczenia zdobytego podczas licznych wdrożeń i wykorzystaj potencjał BI zgodnie z potrzebami w Twoim przedsiębiorstwie. Wdrożenie rozwiązań typu Business Solutions powinno być poprzedzone dogłębną analizą wymagań i uwarunkowań działalności Twojej organizacji. Nasi konsultanci, oprócz dużej wiedzy technologicznej, posiadają szerokie kompetencje z zakresu analizy potrzeb biznesowych. Oferowane przez nas rozwiązania BI są ściśle dopasowane do potrzeb każdego z klientów.

Transformacja cyfrowa


Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia w zakresie cyfryzacji, aby wyprzedzić konkurencję. Projektowanie architektury cyfrowej, audyty IT czy automatyzacja procesów biznesowych - to zagadnienia w których się specjalizujemy. Dostarczamy kompleksowe i niezawodne systemy IT, które spełnią Twoje potrzeby biznesowe i przekroczą oczekiwania!
 

Audyty oprogramowania


Pomożemy Ci zidentyfikować mocne i słabe strony posiadanych zasobów i procesów informatycznych, abyś mógł uniknąć zagrożeń i zminimalizować ewentualne straty. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w audytowaniu dostawców rozwiązań informatycznych. Nasze wsparcie zawiera szeroki wachlarz usług- od przygotowania do audytu, poprzez analizę zgodności, do doradztwa w zakresie negocjacji z dostawcą - tak abyś otrzymał najbardziej efektywny produkt końcowy. Pomożemy Co podjąć najlepsze decyzje, poprzez dokładne informowanie o Twoich prawach i możliwościach negocjacji z dostawcą.
 

Automatyzacja procesów


Dzięki technologii, pozwolimy Ci zautomatyzować codzienne i powtarzalne prace. Takie rozwiązania przyśpieszają przepływ pracy, poprzez skierowanie odpowiednich informacji do odpowiedniej osoby, zgodnie z określonymi i zdefiniowanymi zasadami. Pomagamy organizacjom usprawnić zachodzące procesy, takie jak adaptacja pracowników, zarządzanie zobowiązaniami i kontraktami i inne.