Chat with us, powered by LiveChat

Rozwiązania

Platforma HiFlow

Platforma HiFlow łaczy w sobie system klasy MIS (Management Information System) oraz MES (Manufacturing Execution System). HiFlow został tak zaprojektowany, żeby z łatwością integrować się z dowolnym systemem ERP. HiFlow pomaga przdsiębiorstwom produkcyjnym zbierać i analizować krytyczne dane związane z produkcją i zarządzaniem jakością. Dzięki HiFlow możesz gromadzić dane w czasie rzeczywistym ze swojej hali produkcyjnej, personelu, maszyn i innych procesów. Możesz wybrać tylko te systemy będące elementami platformy HiFlow, które potrzebujesz do uzupełnienia systemu ERP, którego już używasz.
Platforma HiFlow narodziła się na hali produkcyjnej, dlatego tak łatwo integruje się z urządzeniami i maszynami. Rozumiemy wyzwania branży produkcyjnej i dostarczamy kompleksowe rozwiązania, które pozwalają naszym klientom lepiej prowadzić działalność. Firmy produkcyjne zarabiają pieniądze na hali produkcyjnej, dlatego potrzebują rozwiązań z platformy HiFlow.
Dzięki odpowiedniej strukturze systemowej, platforma HiFlow usprawnia obsługę określonych działów przedsiębiorstwa. Jej użytkownicy uzyskują dostęp do jasnych i zrozumiałych informacji dotyczących ich obowiązków i celów oraz tworzą dobrze zorganizowany zespół skoncentrowany na wykonywaniu swoich zadań. HiFlow pomaga im działać lepiej i zapobiegać kosztownym błędom. Platforma HiFlow to przemyślany i zrealizowany projekt informatyczny oparty na ogromnej wiedzy certyfikowanych specjalistów z 20-letnim doświadczeniem w branży produkcyjnej. HiFlow został zaprojektowany we współpracy z Microsoft i opiera się w 100% na jej technologii. HiFLow wykorzystuje jako bazę danych Microsoft SQL. Nasz zespół programistów wykorzystał najnowocześniejsze narzędzia w dziedzinie specyfikacji, modelowania i projektowania systemów informatycznych. Architektura platformy HiFlow jest zorientowana na usługi (SOA), co pozwala zminimalizować obciążenie związane z jego integracją z innymi systemami ERP.

Wybierz rozwiązanie

 
 

Uzupełnij system


Nie musisz wymieniać całego już wdrożonego systemu informatycznego. Uzupełnij go tylko o brakujące rozwiązania stworzone specjalnie dla przedsiębiorstw produkcyjnych. HiFlow pomoże Ci zwiększyć wydajność produkcji, usprawni zamówienia i obniży koszty pracy i materiałów.
 

Szukasz więcej informacji?