Jakie są Twoje potrzeby?

Tworzenie dedykowanego rozwiazania
aplikacje webowe
konsulting
wsparcie i utrzymanie

Powierz nam Swój projekt.


Operujemy globalnie. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, ale możemy również spotkać się w Miami. Działasz w innym kraju – Wielka Brytania, Niemcy, Zjednoczone Emiraty Arabskie? Żaden problem. Przekaż nam swój pomysł na aplikację, a my wprowadzimy go w życie. Tworzymy dedykowane oprogramowanie przy użyciu technologii, w których jesteśmy ekspertami.
 

Możemy Ci pomóc.


Jesteśmy zaufanym partnerem, który oferuje Ci strategiczne planowanie w projekcie i zrozumienie Twoich potrzeb, a co najważniejsze zapewni Ci rozwiązanie informatyczne dopasowane do Ciebie. Od start-upów do złożonych organizacji, wspieramy biznes przy użyciu najnowszych technologii.
 

Nasze technologie


Nasze portfolio technologiczne oparte jest na najlepszych praktykach w branży i wieloletnim doświadczeniu naszych programistów.
 

Jesteśmy konsultantami IT.


Przez ponad 20 lat pomogliśmy niezliczonym firmom rozwijać się i generować zyski. Oferujemy doradztwo w szerokim zakresie – od modernizacji i ekspansji biznesowej, do wsparcia automatyzacji procesów produkcyjnych, logistycznych czy planowania. Pomożemy Ci zwiększyć wydajność i produktywność we wszystkich aspektach Twojej działalności biznesowej.

Jesteśmy doświadczonymi twórcami oprogramowania


Jednym z głównych powodów dla którego przedsiębiorstwa szukają dostawcy dedykowanego oprogramowania jest fakt, iż pudełkowe rozwiązania nie do końca spełniają ich oczekiwania, a proces wdrożenia jest koszmarem, który nie ma końca. My działamy inaczej. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych programistów, którzy są ekspertami w najnowszych technologiach. Nasze rozwiązania będą odpowiedzią na Twoje potrzeby. Dokładnie na Twoje.
Dzięki współpracy z nami zyskasz informacje, narzędzia i umiejętności, które pchną Twój biznes do przodu. W takim tempie, jakim będziesz chciał. Działajmy wspólnie!
 


Jak działamy


1. Prace koncepcyjne
2. Projektowanie
3. Programowanie
4. Testowanie
5. Wydanie projektu końcowego


Infolosutions to zespół doświadczonych programistów, którzy są gotowi aby zająć się Twoim projektem. Niezliczone zrealizowane projekty pozwoliły nam poznać wszystkie tajniki tworzenia oprogramowania.
Posiadamy rozbudowany zespół, co pozwala nam dołączyć do projektu w każdym jego etapie, pracując wspólnie z Twoimi programistami. Nie posiadasz działu IT? Żaden problem. Realizujemy projekty samodzielnie.

Odkryj nasze dedykowane rozwiązania