Technologie

Technologie, których używamy


net

.NET Development

Jesteśmy firmą specjalizująca się w rozwiązywaniu złożonych problemów związanych z tworzeniem aplikacji. Nasi specjaliści IT posiadają szerokie doświadczenie w pracy w technologii .NET i innych językach i narzędziach developerskich. Nasza firma dostarcza takie usługi programistyczne jak:

• Tworzenie dedykowanych aplikacji w .NET;
• Customizacja aplikacji dostawców zewnętrznych i migracja do Twojego systemu;
• Utrzymanie i wsparcie Twojej platformy;
• Zapewnienie jakości i testowanie Twoich systemów opartych o .NET.

.NET jest zarówno bardzo uniwersalną i unikalną technologią, ale także zrozumiałą i jasną dla nowych użytkowników. Nasza firma dąży do perfekcji w każdym aspekcie działalności. Nasze doświadczenie techniczne pozwala wykorzystać wszystkie szerokie możliwości oferowane przez .NET. Tworzymy w tej technologii poprzez:
• Użycie C# w back-end;
• Kodowanie głównie w NET Core, które jest popularną open-source’ową wersją framework’u .NET
• Użycie HTML, CSS, JS i innych we front-end.

Nasz każdy specjalista .NET może pochwalić się praktyczna wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w zakresie tworzenia dedykowanych aplikacji i rozwiązań webowych.
js

JavaScript Development

Java istnieje od ponad dwóch dekad i jest jedną z najbardziej znanych i przetestowanych technologii programowania. Jest doskonałym wyborem do szerokiego spektrum aplikacji: od aplikacji webowych i złożonych systemów do rozwiązań typu CRM czy ERP.

W Infosolutions używamy Java do tworzenia solidnych i skalowalnych systemów back-endowych dla klientów, którzy cenią stabilności i jakość tego języka programowania. Java pozwala także na tworzenie rozwiązań chmurowych, które są często drogą do sukcesu.

Nasz firma jest wystarczająco duża, aby zapewnić, iż nasze rozwiązania sprostają stawianym przez klienta wymaganiom. Z drugiej strony jesteśmy na tyle małą organizacją, aby każdy z naszych doświadczonych specjalistów IT miał wpływ na końcowy produkt. W ten sposób mogliśmy zatrzymać przy sobie jednych z najbardziej utalentowanych programistów na rynku.
angular

Angular

Angular jest jednym z open source-owych frameworków opartych na JavaScript, który jest szeroko wykorzystywany przez developerów front-endu do tworzenia najwyższej klasy interfejsów. Jest efektywny w budowie aplikacji typu SPA, wymagających jedynie HTML, CSS lub JavaScript po stronie użytkownika czy także bardziej złożonych rozwiązań. Nie ma specjalnego sensu porównywać Angular do innych frameworków JS, ponieważ został on stworzony przez Google w celu standaryzacji struktury aplikacji webowej i zapewnienia programistom front-endowym szablonu do prawidłowego tworzenia aplikacji webowych po stronie klienta. Powiązanie Angulara z Google niesie ze sobą bezpośredni wpływ na wysoką wydajność i niezawodność tego frameworku.

Infosolutions dba o reputację ukierunkowanej na technologię, niezawodnej firmy, posiadającej zgrany zespół kreatywnych i ciężko pracujących specjalistów. Naszym celem jest dostarczanie użytecznych, efektywnych i funkcjonalnych rozwiązań, a nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby zapewnić korzyści klientom i jak najlepsze doświadczenia użytkownikom końcowym. Posiadamy wysoce wykwalifikowanych specjalistów od Angular, którzy zgłębiali tajniki tej technologii od początku jej powstania. Obecnie, posiadamy bogate doświadczenie w tej dziedzinie - dla nas Angular jest niezwykle niezawodnym narzędziem do zapewnienia sukcesu naszym klientom.
node js

Node.js

Node.js jest nową technologią tworzenia aplikacji webowych, która daje znaczące korzyści w budowaniu złożonych aplikacji z szerokim wachlarzem funkcjonalności, aplikacji typu SPA zaprojektowanych dla wielu użytkowników. Obecnie, większość witryn oparta jest na JavaScript, a Node.js pozwala tworzyć pełne aplikacje i rozszerzenia wyłącznie przy użyciu tego języka. Dlatego też, bez problemu zapewnimy Ci specjalistów Node.js do Twojego projektu. Główna zaletą Node.js jest wysoka wydajność i szybkość działania przy dużym obciążeniu bazy danych. Wewnętrzna struktura pozwala na przetwarzanie danych bez opóźnień i w odpowiedniej kolejności. Jednocześnie, Node.js nie wymaga potężnych serwerów – zapewnia doskonałą wydajność na standardowym sprzęcie.

Jak widać – narzędzia oparte na Node.js są w wielu przypadkach wyjątkowym rozwiązaniem, pozwalającym na uniknięcie wielu problemów przy tworzeniu i wsparciu aplikacji, a co za tym idzie niepotrzebnych dodatkowych inwestycji.

Ponieważ implementacja nowej technologii w projekcie zawsze wiąże się z ryzykiem, prace programistyczne powinny być powierzone wyłącznie profesjonalistom. To jest główny powód, abyś skorzystał z naszych specjalistów Node.js.

Nasz zespół jest dokładnie tym, czego potrzebujesz – znamy wszystkie tajniki tej technologii i pozwolimy Ci uniknąć frustracji i niepotrzebnych wydatków. Posiadamy takich programistów, testerów i innych specjalistów IT, którzy wprowadzą wszystkie Twoje pomysły w życie. Dodatkowo, zapewniamy usługi wsparcia aplikacji i jej stałego aktualizowania, tak aby Twoja witryna nadążała nad zmieniającym się rynkiem i wymaganiami klientów a także zapewniała bezpieczny dostęp do danych. Zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie w zakresie zarządzania, konfiguracji czy aktualizacji witryny.
ios

iOS

Oferujemy aplikacje iOS na wszystkie urządzenia z rodziny Apple – smartfony, tablet, telewizory czy smartwatche. Nieważne czy potrzebujesz specjalistów, którzy przekują Twój pomysł na biznes w aplikację iOS, zaprojektują elegancki interfejs, zapewniający doskonałe wrażenia z użytkowania, zapewnią high-endowe kodowanie czy kompleksowe stworzenie aplikacji na iOS – Infosolutions jest partnerem, który Ci to zapewni. Poprzez ponad 10 lat doświadczeń w tworzeniu aplikacji na urządzenia mobilne, stworzyliśmy liczne aplikacje iOS dla wielu branż i sektorów – rynku medycznego, energetycznego, sportowego, edukacyjnego czy podróżniczego.
react

React.js

ReactJS jest wydajną i elastyczną najnowszą open-sourceową biblioteką Java Scrpit, używaną do budowy interfejsów użytkownika. Nie wiąże się z konieczności użycia szablonów czy architektury MVC czy MVVM lub innych skomplikowanych rozwiązań wewnętrznych. Nasi eksperci od ReactJS tworzą dedykowane aplikacje dla iOS, UWP czy Android przy użyciu tego narzędzia i platform natywnych. ReactJS jest dobrym wyborem zarówno dla większych przedsiębiorstw jak i start-upów, ponieważ pozwala na prostsze tworzenie wsparcia JSX, interaktywnych interfejsów użytkownika i rozwiązań składających się z komponentów. ReactJS można podsumować w trzech słowach: bezpieczny, zaawansowany i responsywny.