Usługi IT

Tworzenie dedykowanego oprogramowania


Naszą główną specjalizacją jest tworzenie dedykowanego oprogramowania i z tym związana jest największa część z naszych obecnych projektów. Jak widać – skalowalne i wydajne systemy przetwarzające terabajty danych są powszechne w naszym portfolio. Przy użyciu takich technologii jak Java, .Net, Angular i innych, budujemy solidne podstawy dla złożonych systemów i integrujemy je z zewnętrznymi usługami i interfejsami, co pozwala nam stworzyć doskonale funkcjonujące cyfrowe ekosystemy. Kładziemy nacisk na dokładne zrozumienie specyficznych procesów zachodzących w zarówno w Twojej organizacji jak i konkretnej branży, co pozwala nam rozwiązywać złożone problemy i dostarczyć nie tylko odpowiednie, ale najlepsze rozwiązania.
Ponieważ zapewniamy klientom najnowsze technologie, innowacje i szerokie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania, możesz być pewien, iż nasze rozwiązania będą najlepsze właśnie dla Ciebie.
Tworzymy niezawodne oprogramowanie wysokiej jakości, które będzie ściśle dopasowane do Twoich wymagań, potrzeb ale także budżetu i ograniczeń czasowych. Od mniejszych prac dostosowawczych do złożonych systemów stworzonych zgodnie z Twoja wizją – Infosolutions spełni Twoje oczekiwania.

Tworzenie aplikacji webowych


Infosolutions zapewnia wysokiej jakości programistów, którzy pomogą Ci we wszystkich aspektach działalności w sieci. Od zaprojektowania prostych witryn webowych do złożonych systemów zarządzania treścią, pomożemy Ci określić jakich usług związanych z tworzeniem aplikacji internetowych potrzebujesz. Zapewniamy zarówno programowanie front-endu jak i back-endu. Nasi programiści tworzą aplikacje jednocześnie oparte o solidny kod ale także przyjazny interfejs zgodny z responsywnym projektowaniem. Kładziemy nacisk na aspekt graficzny strony oraz na najnowsze trendy dotyczące technologii, użyteczności i wygody użytkownika. Wiemy, że to ma znaczenie!
 

Tworzenie aplikacji mobilnych


Zapewniamy najwyższej jakości aplikacje na urządzenia mobilne a także outsourcing usług IT. Specjalizujemy się w szerokim wachlarzu aplikacji mobilnych dla różnych sektorów biznesu. W naszym portfolio posiadamy szereg aplikacji , które są zróżnicowane – zarówno pod względem złożoności rozwiązań, jak i sektorów oraz branż, w których zostały wdrożone. Wspieramy klientów w całym procesie tworzenia aplikacji – od części koncepcyjnej, programistycznej po ostateczne wypuszczenie produktu na rynek.
 

Konsulting i analizy IT


Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam działać nie tylko w zakresie usług programistycznych, ale także innych dziedzinach związanych z IT. Pomożemy Ci przeanalizować Twój projekt, wyspecyfikować architekturę rozwiązania i doradzić jakie rozwiązanie i technologia najlepiej sprosta Twoim wymaganiom. Każdy projekt jest inny, dlatego nasze doświadczenie w różnych aspektach IT oraz sektorach biznesu pomoże Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Nasi konsultanci pracują w szerokim spektrum działalności IT – od zrozumienia zachodzących procesów biznesowych do identyfikacji luk i zagrożeń – tak aby stworzyć strategiczne wytyczne dla Twojej transformacji cyfrowej. Naszym celem jest skupienie się na modelowaniu procesów biznesowych i wdrożeniu strategicznych polityk, które umożliwią ciągły rozwój i automatyzację.

Wsparcie i utrzymanie


W dzisiejszym świecie, dostarczenie klientowi produktu jest jedynie początkiem na drodze do ciągłego rozwoju. Nasz zespół wsparcia będzie dbał o utrzymanie Twojego produktu przy użyciu najlepszych praktyk - z szybkim czasem reakcji, wsparciem przez 7 dni w tygodniu, aby upewnić się, iż Twój system działa bez przerw. Zajmujemy się także rozwojem Twojego systemu, dostosowując go do dynamicznie zmieniającego się rynku, abyś stale wyprzedzał konkurencję.

Rozwój produktów IT


Jako klient potrzebujesz doświadczonego partnera technologicznego, który zapewni Ci wsparcie na każdym etapie – od analizy i prototypowania, poprzez projektowanie, programowanie i wprowadzenie produktu i jego ciągłe utrzymanie. Infosolutions pozwala wizjonerom rozwijać rozwiązania software’owe przy użyciu innowacyjnych technologii i podejścia do rozwoju produktów aby efektem końcowym był elastyczny, skalowalny produkt o wysokiej jakości.
 

Zapewnienie jakości


W Infosolutions podchodzimy bardzo poważnie do zapewnienia jakości i testowania naszych rozwiązań. Każdy nasz projekt jest wspierany przez Dział Jakości. Nasi eksperci od jakości mają dwa główne zadania: zapewnić najwyższą jakość aplikacji i systemów oraz kompleksowe testy, dzięki którym upewnimy się, iż nasze rozwiązania nie zawierają elementów, które nie zniechęcą potencjalnych użytkowników. W jaki sposób to robimy? Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszej polityce jakości.